TrustPort Przedstawia Dwa Mobilne Produkty

    Styczeń 26, 2009, Brno – Sporo ludzi używa na codzień wielu komputerów do pracy i rozrywki. Na przykład jeden komputer w domu, drugi w biurze i jeszcze inny w kawiarence internetowej. Na każdym komputerze jest inne oprogramowanie i inne ustawienia użytkownika. Odpowiedzią na to są przenośne rozwiązania bezpieczeństwa, które oferują zabezpieczenie wszystkich aplikacji i plików na podręcznym nośniku danych jakim może być pendrive albo karta pamięci. Bezpieczeństwo pamięci przenośnej wchodzi na rynek efektywniej niż kiedykolwiek!


    Firma TrustPort znajduje się między najlepszymi na polu przenośnego oprogramowania bezpieczeństwa na świecie. Zarówno TrustPort Antivirus 2009 jak i TrustPort PC Security 2009 posiadają funkcję tworzenia przenośnego antywirusa USB, który może zostać użyty nie tylko do ochrony nośników danych z pamięcią flash, ale również może zostać użyty do przeskanowania jakiegokolwiek komputera.


    TrustPort spotyka więc takich klientów, którzy oczekują oprogramowania antywirusowego do użycia na przenośnym nośniku danych, ale nie planują zakupu pełnej wersji TrustPort Antivirus. Nowe produkty TrustPort Antivirus USB Edition oraz TrustPort Antivirus U3 Edition, wchodząc na rynek, są skierowane właśnie dla tych użytkowników.


    "Nasze nowe produkty przynoszą tak bardzo potrzbną mobilność na polu ochrony danych" mówi Marcela Parolková, Dyrektor Działu sprzedaży TrustPort. "Partnerzy jak również końcowi użytkownicy mogą liczyć na lepsze oprogamowanie za relatywnie niską cenę."


    TrustPort Antivirus USB Edition zawiera niektóre cechy pełnej wersji, jak konwencjonalne skanowanie, heurystyczną analizę, sandbox test czy automatyczne skanowanie podłączanych napędów. Dzięki temu, nie kupując pełnej wersji będziesz w stanie utrzymać ochronę na swoim pendrive'ie i na żądanie przeskanować dysk swojego i innych komputerów.


    TrustPort Antivirus U3 Edition jest zaprojektowany wyłącznie dla U3 inteligentnych napędów (zwanym U3 smart drive'm). To jest szczególna wersja pendrive'a z pamięcią flash, umożliwiający jego właścicielowi posiadanie jego aplikacji zawsze pod ręką i uruchamianie ich na każdym komputerze z interfejsem USB. TrustPort Antivirus U3 Edition jest jedną z pierwszych rozwiązań antywirusowych dla tej platformy. To co różni U3 Edition od USB Edition to to, że jest kompatybilny z programem U3 Launchpad, będącym podstawową aplikacją do zarządzania U3 smart drive'm.


    Oba nowe produkty będą dostępne w kilku lokalizacjach, tak samo jak pełna wersja antywiruasa. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy następującymi językami: Angielski, Czeski, Niemiecki, Hiszpański oraz Włoski.