Dla prasy

    Jako autoryzowany partner TrustPort, Inc., jednego z najważniejszych producentów rozwiązań bezpieczeństwa komputerowego, chcielibyśmy Cię informować o aktualnych wydarzeniach w firmie. Są cztery główne rozwiązania TrustPort, którymi mógłbyś się zainteresować: TrustPort Antivirus, będący kompaktowym programem antywirusowym, antyspyware i ochronę antyspamową, TrustPort Total Protection, uzupełniający podstawową ochronę narzędziami do szyfrowania danych i elektronicznego podpisu, TrustPort Net Gateway, dostarczający zaawansowanego programu antywirusowego i antyspamowego dla ochrony firmowych sieci komputerowych oraz TrustPort Web Filter, umożliwiający optymalizację użycia internetu w przedsiębiorstwach.


    Proszę przeczytać notki prasowe zamieszczone poniżej. Będziemy wdzięczni, jeżeli zdecydujesz się przetestować któryś z naszych produktów: TrustPort Total Protection lub TrustPort Antivirus. Możesz pobrać trzydziestodniową wersję testową na www.trustport.net.pl. Produkty TrustPort znajdują się między najlepszymi rozwiązaniami bezpieczeństwa komputerowego na świecie. Dowodem tego są niezależne testy przeprowadzone przez AV-Comparatives i VB100. Z góry dziękujemy za opublikowanie informacji o naszych produktach na łamach Twojego magazynu. W przypadku gdy zdecydujesz się przetestować nasze produkty, bylibyśmy wdzięczni, jeśli wyślesz nam recenzję w PDF albo link do recenzji online.


1. Nowy Rok Z Nową Generacją Produktów Bezpieczeństwa
2. TrustPort Gotowy By Zwiększyć Wsparcie Dla Partnera
3. TrustPort Przedstawia Dwa Mobilne Produkty

    TrustPort, Inc. jest głównym producentem rozwiązań dla bezpiecznej komunikacji i godnej zaufania ochrony danych. Portfolio zawiera zarówno produkty dla pojedynczych stacji roboczych jak i dla serwerów sieciowych, zapobiegających rozpoznanym zagrożeniom i wykrywających nowe niebezpieczeństwa.


    Rozwiązania TrustPort po stronie klienta dostarczają ochrony przeciw wszelkiemu rodzajowi malware, narzędzia do solidnego szyfrowania, elektronicznego podpisu i skutecznego wymazywania plików. Rozwiązania TrustPort po stronie serwera oferują zaawansowane metody ochraniania poczty i ruchu sieci przedsiębiorstwa.


    TrustPort, Inc. został założony w marcu 2008 jako oddział Ltd AEC. Teraz należy do Cleverlance Holding, który jest jednym z największych przedsiębiorstw w Europie środkowej dostarczającym rozwiązań i usług na polu Technologii Informacyjnej.

-----

    Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące naszych produktów i przedsiębiorstwa. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji albo dodatkowych materiałów, proszę odwiedź naszą stronę internetową www.trustport.net.pl lub skontaktuj się z nami:

-----

Paweł Musieł

Anhor Sp.j.

Tel: 071 778 02 65
E-mail: pawel.m@anhor.pl

Anhor Sp.j.
ul. Różyckiego 1c
51-608 Wrocław
Polska
Phone: 071 33 73 510
E-mail: biuro@anhor.pl
URL: www.trustport.net.pl

KRS: 0000315930
NIP: 898-214-84-63